MSS-CO

سرویسها و خدمات

نجات شناورهای مضطر: در صورتی که شناور شما در حالت اضطرار قرار گرفته باشد یا هرگونه خطری آنرا تهدید نماید تیم حرفه ای ما به یاری شما خواهند آمد. با ما تماس بگیرید.

سرویسهای غواصی: هنگامی که کشتی شما آسیب دیده است ، شما به دنبال یک شرکت تعمیر کشتی هستید که در اسرع وقت به شما کمک کند. ما درک می کنیم ، زیرا یک کشتی ثابت زنگ می خورد و هزینه دارد.

بنابراین ، بهتر است کشتی در زیر آب ، در محل فعلی آن ، تعمیر شود. غواصان باتجربه ما به شما در تعمیر کشتی یا هر مورد دیگر کمک خواهند کرد.

فقط با ما تماس بگیرید

پایلوتیج: راهنماهای با دانش محلی برای قرن ها در کشتی ها به کار گرفته شده اند تا با خیال راحت کشتی ها را به داخل یا خارج از بندر هدایت کنند، یا هر کجا ممکن است ناوبری خطرناک تلقی شود ، به خصوص هنگامی که  منطقه نا آشنا باشد. آیا شما به راهنماهای حرفه ای ما احتیاج دارید؟ فقط با ما تماس بگیرید

لایروبی عبارت است از عملیات حفاری مواد از یک محیط آب (که گاهی به طور موقت ایجاد می شود) به منظور بهبود ویژگی های موجود در آب. در صورت نیاز به خدمات لایروبی ما فقط با ما تماس بگیرید.

تعمیرات شناورها

تیم ما به طور حرفه ای کشتی شما را در هر زمینه ای تعمیر خواهد کرد از جمله تعمیر کار ماشین آلات ، خطوط لوله ، شیرها و سیلندرهای هوا ، کارهای تعمیر عمومی بدنه و عرشه و غیره 

خدمات فراساحل

تیم خبره ما دارای تمام تجربه و ابزار لازم برای ارائه کلیه خدمات فراساحلی مورد نیاز شماست. فقط با ما تماس بگیرید.

جستجو و نجات

جستجو و نجات (SAR) جستجو و ارائه کمک به افرادی است که در پریشانی یا خطر قریب الوقوع قرار دارند لذا اگر شما یا افراد شما درگیر مشکل یا خطری بودید سریعا با ما تماس بگیرید. تیم متخصص ما در اسرع وقت به کمک شما خواهند آمد

Our company specializes in services.
IMG15385502

مشاوره خرید شناور

اگر به دنبال یک تیم مشاوره حرفه ای در مورد خرید انواع کشتی هستید با ما تماس بگیرید تیم ما در راهنمایی شما متخصص خواهد بود.
جایگاه صنعت بانکرینگ در جهاند³ª0[5

بانکرینگ و آبرسانی

تیم ما انواع نیازها از جمله سوخت گیری و تأمین آب و منابع مورد نیاز شما را تأمین می کند.
Polution

مبارزه با آلودگی

در صورت نشت سوخت یا هرگونه آلودگی محیطی ، کافی است با تیم حرفه ای ما تماس بگیرید تا اقدامی انجام شود.